0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Цртан Филм Крпа За Садови Компримиран Сунѓер Избришете Сунѓери За Миење Садови Партал За Домашна Кујна Садови Садови Алатка За Чистење

Цртан Филм Крпа За Садови Компримиран Сунѓер Избришете Сунѓери За Миење Садови Партал За Домашна Кујна Садови Садови Алатка

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Цртан Филм Крпа За Садови Компримиран Сунѓер Избришете Сунѓери За Миење Садови Партал За Домашна Кујна Садови За Садови Чинии За Чистење Карактеристики : Заштедете простор : дизајниран е висечки држач, кој може да се закачи и складира за да се исуши, што е повеќе .(Со јаже)Цртан Филм : лесно и практично парче, за кое се смета дека е симпатична мала картичка во раката, всушност, тоа е памук од дрвена пулпа што не апсорбира вода. материјал : самиот Памук Од дрвена пулпа е направен од дрвени влакна, што не ги повредува рацете или кожата. Не се користи само за миење садови,туку и многу удобно за правење памук за капење. Апсорбирачко и нелепливо масло : Памукот Од Дрвена пулпа е многу посебен. Се намалува и станува сув и тврд кога е дехидриран. Брзо отекува послеапсорбира вода и станува мека и еластична. Памукот со пулпа од проширено дрво има многу дупки во форма на саќе,кои лесно се пенат. Додадете малку и нежно истријте го и ќе има богата пена, а потоа нема да се залепи на маслото. Откако ќе се измие со вода, маслото ќе се одвои, па затоа е многу погодно за употреба. Ајде да направиме употреба за миење садови низ целата земја : погоден е за чистење чинии,садови,саксии и прибор. Материјал : дрво пулпа влакна : како што покажува сликата боја : Повеќебоен мебел. двор мебел. прибор за домаќинство.

Параметри на производот

Слична стока