0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
3Д Привремени Тетоважи Уметност За Тетоважи Водоотпорни Мажи Налепница За Налепници За Ѕидни Налепници За Раце Простор Налепници За Деца Семејни Налепници За Деца

3Д Привремени Тетоважи Уметност За Тетоважи Водоотпорни Мажи Налепница За Налепници За Ѕидни Налепници За Раце Простор Налепници

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

4. По 20-30 секунди, нежно ја поддржува хартијата.5. Оставете го да се исуши.Водоотпорен и може да се чува 3 дена2. Ставете го лицето надолу на кожата.3. Темелно навлажнете ја со сунѓер.Користете Налепница од 1 парчиња и Висококвалитетенопис1. Исечете од избор и исчистете го листот.Големина : Прибл. 170 € 480mm Item Име : Привремена Големина : Прибл. 170€480mm. Водоотпорен И Може Да Се Чува 3 Дена. Име На Предметот : Привремено. Употреба. 3. Темелно Навлажнете Ја Со Сунѓер.

Параметри на производот

Слична стока