0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Црвени Ориентални Килими, 6'9'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Црвени Ориентални Килими, 6'9'

DEN 1903.84
Залиха

Пристапност

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Црвени Килими Од Ориентална Област, 6 'х 9'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Параметри на производот

Слична стока