0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Спортски Панталони И Панталони За Јога, Основни Спортски Облеки Без Ракави Со Висок Струк Брзо Суви Разнобојни Печатени Јога Облека За Жени

Женски Спортски Панталони И Панталони За Јога, Основни Спортски Облеки Без Ракави Со Висок Струк Брзо Суви Разнобојни Печатени

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Женската колекција ПОРОПЛ вклучува костуми, маици, кошули, блејзери и џемпери.Овие комплети за јога имаат удобно, тенко вклопување и секојдневен, елегантен стил. Тоа е класичен стил за дома и работа. Достапно во различни бои и големини. Погоден. за фитнес, трчање, гимнастика, вежбање, џогирање, пешачење, теретана, лежење, секаков вид спортски активности или активности поврзани со фитнес или секојдневно носење. Поради светлината и екранот, мала разлика во бојата треба да биде прифатлива. Ви благодариме за вашата посета, ако сте. задоволни, ве молиме продолжете да ја поддржувате нашата продавница, ви благодариме!. Стиловите се како што следува : комплети за вежбање за жени,женски комплети за јога,комплети за џогери за жени 2 парчиња, сетови за вежбање теретана за жени итн. ПОРОПЛ Женски Спортски Панталони И Панталони За Јога, Основни Спортисти Со Висок Струк 2023 Облека Без Ракави Без Ракави Брзо Сува Разнобојна Печатена Јога Облека за Жени. Големина Табела : Големина : И Половината : 64см/25.20" Должина : 92см/36.22" Колк : 74см/29.13"Големина : М Половината : 66см/25.98" Должина : 94см/37.01" Колк : 78см/30.71"Големина : Л Половината : 68см/26.77" Должина : 96см/37.80" Колк : 82см/32.28"големина : xl половината : 70см/27.56" должина : 98см/38.58" колк : 86см/33.86". Спецификации : Бои : Розова Големина : С Сезона : Лето, Пролет Пол : Женски Повод : Секојдневен, Материјал За Теретана : Полиестерски Спандекс Тип На Шема : Чист Стил На боја : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Суво Пакување : 1 Еез Женска Јога Облека.

Параметри на производот

Слична стока