0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Крај На Земјиштето Машка Висока Должина на Теле турски Тери Облека

Крај На Земјиштето Машка Висока Должина на Теле турски Тери Облека

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Направено од високо апсорбирачка фротирна ткаенина Крајната наметка на Оваа Земја се чувствува нежно против вашата кожа. Додадовме два пространи џебови каде што можете да лизнете четка за заби со брич или дури и далечинскиот управувач. Бидејќи може да се пере во машина, оваа наметка е исто така лесна за грижа, само фрлете ја со остатокот од алиштата и наскоро ќе биде чиста мека и подготвена за уште едно носење. Должината е исто така убава. Достигнува до средината на телето и обезбедува скромна покриеност што исто така ве одржува топло, но не е толку долго што ќе ви застане на патот. Автентични турски тери крпа. Завршувањето против пилинг поддржува долгорочно носење. Јака од шал го лулка вратот, џебовите за крпеница ги загреваат рацете. Вештачките манжетни го подобруваат изгледот без најголемиот дел. Должина на теле за лесно движење.

Параметри на производот

Слична стока