0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Индустриски Модерен Виолетова Крин Виолетова Област Килими, 8' 10'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Индустриски Модерен Виолетова Крин Виолетова Област Килими, 8' 10'

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Ahgly Компанијата Машина Перат Затворен Правоаголник Средината На Векот Модерна Виолетова Крин Виолетова Област Килими, 8 'x 10'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Параметри на производот

Слична стока