0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Интимни За Жени Долна Облека Две Чипка Три Точки Голема Долна Облека Два Сета

Интимни За Жени Долна Облека Две Чипка Три Точки Голема Долна Облека Два Сета

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см/30.71 "Половината : 68см/26.77". Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 80см/31.50 "Половината : 70см/27.56". Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 82см/32.28 "Половината : 72см/28.35". Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 84cm/33.07 "Половината : 74cm/29.13". Женска Секси Долна Облека Дводелна Чипка Долна Облека Од Три Точки Две Парчиња : Ткаенина : едноделната долна облека е изработена од мека ткаенина од тантела, висококвалитетниот материјал што дише ве прави поудобен за носење.Карактеристики : Покажете ја својата женственост во ова едноделно без грб со длабоко V деколте, ремени за шпагети, пресечен струк, проегирна мрежа. Дизајн : високо исечено танга боди со жартиера и ремени за бутовите за да ги истакнете нозете. Прилагодливи ремени за рамо и затворање на грбот со кука и очи за подобро вклопување. Стил : ова боди со низок крој се одликува со уникатен преклоп од чипка извезена од роза за да ја подобри женственоста и да врами секси биста.Повод : Денот На Вљубените, Меден Месец, Свадба Годишнината, Невестински Туш, Датира, Божиќ, Најдобрите Пријатели Пука, Моминска Вечер И одличен избор за секоја слатка ноќ. Сезона : четири сезонски пол : Женска Прилика : материјал за спиење : Полиестерпетер Тип : Ностил : Сексифит : одговара на големината како да се мие : рачно перење што добивате : 1 Комплет Lingerie Size USEUBust Waist S43478cm/30.71"68cm/26.77"M63680cm/31.50"70cm/27.56"L83882cm/32.28"72cm/28.35"XL104084cm/33.07"74cm/29.13"Size : SUS : 4 EU : 34 Bust : 78cm/30.71"Waist : 68cm/26.77"Size : MUS : 6 EU : 36 Bust : 80cm/31.50"Waist : 70cm/27.56"Size : LUS : 8 EU : 38 Bust : 82cm/32.28"Waist : 72cm/28.35"Size : XLUS : 10 EU : 40 Bust : 84cm/33.07"Waist : 74cm/29.13" Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.

Параметри на производот

Слична стока