0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Инктастична Божиќна Баба Мала Елф Облека Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастична Божиќна Баба Мала Елф Облека Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Овој симпатичен божиќен тематски дизајн за внук или внука има шарени нозе на елф и цитат што вели дека малиот елф На Баба на Ползавец За Новороденчиња. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастична Божиќна Баба Мала Елф Облека За Новороденчиња Боди Со Кратки Ракави Унисекс Гроздобер Чад 18 Месеци. Подарокот На Малиот Елф За Новороденчиња на Баба за внук од нивната Баба има црвени и зелени шарени стапала на елф. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. одмор внуци деца момче девојка внука внука едно парче новороденче ползавец hws.

Параметри на производот

Слична стока