0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Соимои Памучна Камбрична Ткаенина Лисја И Отпечатоци Од Цветна Ткаенина По Широк Двор

Соимои Памучна Камбрична Ткаенина Лисја И Отпечатоци Од Цветна Ткаенина По Широк Двор

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. ✤ Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. мастилата на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. Печатење Ткаенина од Дворот Ткаенина Отпечатоци Од Двор Печатена Ткаенина 1 Двор Печатење Ткаенина За Шиење БТИ Печатена Занаетчиска Ткаенина од Ткаенина За Печатење Во Дворот Од Ткаенина За Декор Во Дворот Печатена БТИ.✤ Ткаат : Обичен. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината . ✤ Ширина : 42 и 56 Инчи. ✤ Шема : Цвет. ✤ Материјал : Памук Камбрик ✤ Техника : Ткаени. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Овој опсег на ткаенини е дизајниран според најновиот моден тренд во истакнати големини, ГСМ, бои и форми со користење на супериорни памучни предива. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи.✤ ГСМ : 80 ГСМ.

Параметри на производот

Слична стока