0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мамка од Був од јаспи Со Чуруликам Природен Непријател Страшило За Одвраќање Штетници Со Ротирачки Репеленти За Контрола На Птици; Мамка Од Був Со Чуруликам Природ

Мамка од Був од јаспи Со Чуруликам Природен Непријател Страшило За Одвраќање Штетници Со Ротирачки Репеленти За Контрола На

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Карактеристики : . - Ротирачка глава контролирана од ветер за да имитира природни движења на був. - Потребна е 3 xery батерија (НЕ Е ВКЛУЧЕНА) која работи со систем за контрола на светлината за да направи був чуруликам. - Мамката со рогови е обложена со нежна боја за зголемена издржливост и заштита од елементите. Спецификации : . Материјал : ЈП. Моќност од : 3*bat батерии (не се вклучени). Вклучен пакет : . 1 х Був Мамка. 1 х Додатоци Комплет. Забелешки : . 1. Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1 ~ 3мм, благодарам. 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата. Јаспи Був Мамка Со Чуруликам Природен Непријател Штетници Одвраќање Плашило Со Ротирачки Главата Птица Контрола Репеленти;Був Мамка Со Чуруликам Природен Непријател Одвраќање Плашило Со Ротирачка Глава.

Параметри на производот

Слична стока