0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Артофрамс Колаж Фото Рамка Со-Отвори, Врамени Во Црно Со Магла Од Лаванда И Црни Душеци

Артофрамс Колаж Фото Рамка Со-Отвори, Врамени Во Црно Со Магла Од Лаванда И Црни Душеци

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Колаж Мулти-Отворање Рамка со 3-8х12 " Отвори, Врамени во 1 со Магла Од Лаванда И Црни Двојни Душеци Со Наклон Со Неутрална рн, Доаѓа Со Црна рамка, Стакло Од Плекси, Розови и Црни душеци и а за монтирање на ѕид!. Изработена од МДФ-оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа! Завршени Димензии На Рамката : "(Вкупна големина на рамката кога виси на ѕидот). Доаѓа со 3-8х12 инчни отвори за сечење на наклон. Секој отвор сече приближно 1/4" помал од големината наведена, така што убаво се држи на вашите фотографии. Двојните душеци се Висококвалитетни 4-слојни Без Лигнин и рн-неутрални. Оваа рамка е широка 1,25 инчи и висока 0,7500 инчи. Таа има .Усна од 25 инчи (делот што ги покрива душеците) и зајак од 0,4375 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката).

Параметри на производот

Слична стока