0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
TKing Мода Женски Кардиган Обичен Ревер Кардиган Средна Должина Темперамент Костум Јакна Кардиган Џемпери За Жени Црна 2xl

TKing Мода Женски Кардиган Обичен Ревер Кардиган Средна Должина Темперамент Костум Јакна Кардиган Џемпери За Жени Црна 2xl

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Информации за производот : Сезона : Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Материјал : Кардиганот Е Изработен од Удобен и Мек Материјал, Опуштеното и Удобно Палто Со Добро Растегливо Ве Прави Попријатни и Пријатни. Натпревар : палтото може да одговара со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Оваа облека погодна и за внатрешна и за надворешна благодарение на стилскиот изглед и супериорната ткаенина.Создавање секојдневен стил. Прилика : Овој Кардиган Убаво Ги Задоволува Вашите Дневни Потреби И Го Покажува Вашиот Шарм, Кој Може Да Се Носи На Работа, Спорт, Одмор, Забава, Одмори, Патувања И Други Прилики . Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Параметри на производот

Слична стока