0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
ZBook Firefly G Дома Бизнис Лаптоп, Intel Iris Xe, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 2TB м. SATA SSD, Позадинско Осветлување KB, Wifi, HDMI, Победа Pro) СО Dv4k Пристаниште

ZBook Firefly G Дома Бизнис Лаптоп, Intel Iris Xe, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 2TB м. SATA SSD, Позадинско Осветлување KB, Wifi, HDMI,

DEN 6384.00
Залиха

Пристапност

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP Форма/Стил : Тенок И Лесен Процесор : 11-Ти Gen Intel Core i5-1135 G7 2.40 GHz Процесор (до 4.2 GHz, 8mb Кеш, 4-Јадра, 8-Теми, )Меморија : 16 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : Intel Iris Xe Интегрирана Графика, Складирање : 2tb SATA SSD (Солидна Состојба Диск)Оперативен Систем : Windows 11 ПРО-64дисплеј : 14.0 во целосна hd (1920 X1080) 60 HZ 16 : 9 Ips Wled Дисплеј поврзување : Wi-Fi 6 Ax201 Wifi, Bluetooth 5.2, ПОРТИ/СЛОТОВИ : , 2 USB 3.1 Gen2, 1 Hdmi, 2 Thunderbolt 4 (ТИП-C), читач НА ПАМЕТНИ КАРТИЧКИ, Без Оптички Диск, Слушалки/Микрофон Комбо Џекинпут/Излез : Интегрирана веб камера, Безбедносен систем За Отпечатоци, сиво ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ, БАТЕРИЈА : 65w Напојување, 3-ќелија 53 whr БАТЕРИЈА ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ, Паметен Читач На Картички, Микро Sim Слот Боја : темна ПЕПЕЛ СРЕБРЕНА ТЕЖИНА : 3.2 Lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 година ПРОИЗВОДИТЕЛ ГАРАНЦИЈА ОД Velztorm Компјутер (Професионално Надградени usb-C Dv4k 100w Универзална Докинг Станица-6x3s6u3model : dv4kmodel број : 6x3s6u3usb-C Во 100w Pd 4k Usb 3.2 Dp HDMI RJ457.06x3, 25x1, 25 Инчи, 12.16 OZWINDOWS, MACOS, Chrome Os, Linux, андроид, Убунту компатибилен Интел I5-1135g7 4-Јадрен Процесор. Интел Ирис Xe Графика. 2ТБ САТА ССД. 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 14.0 Во Целосна HD (1920x1080) Дисплеј. Виндоус 11 Про 64бит.

Параметри на производот

Слична стока