0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Quesак Морет девојки Руфле ракав Спарли Рокстар, големини со 4-16

Quesак Морет девојки Руфле ракав Спарли Рокстар, големини со 4-16

DEN 447.84
Залиха

Пристапност

Нејзиниот разубавен основен од quesак Морет деца. Започнувајќи со основа на удобност во мешавина од памук-полистер, оваа маичка е завршена со прекрасно варовни детали-ракави на рафли, мулти-обоени ринџуди и украсени "lol, Loveубов, Rockstar " Hearts. Екипаж. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. 92% памук/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Графичка маица за девојчиња од quesак Морет.

Параметри на производот

Слична стока