0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лако трпезариски столици урбан стил ткаенини парзони столици кујнски дневна соба вооружена странична столица со цврсти дрвени нозе сет на сет на сет на дрвени ноз?

Лако трпезариски столици урбан стил ткаенини парзони столици кујнски дневна соба вооружена странична столица со цврсти дрвени

DEN 1936.00
Залиха

Пристапност

Лаку со сетот од 4 модерни тапацирани трпезариски столици со нозе од дрво ви овозможува да ја обезбедите вашата кујна, јадење или дневна соба со елеганција за ниска цена. Понудени во широк спектар на бои, вклучувајќи кафеава, беж и сива боја, ова се совршен додаток на секоја просторија и идеални за забавни гости и компанија. Овие современи столчиња се произведени со висококвалитетна ткаенина за дишење исполнета со материјал сличен на сунѓер за дополнителна удобност и подлога. Нозете и рамката се направени од цврст даб за да се обезбеди цврстина и капацитет на тежина од 280 килограми. Црните дрвени нозе се создадени специјално за да се спречат шуплини или кршење, додека пластичните парчиња на дното го штитат вашиот под од гребнатини. Севкупно, сетот Лакуо од 4 модерни тапацирани столчиња за јадење се најлесниот најприфатлив начин да ја направите вашата куќа навистина дом. Карактеристики : . Тапациран во 100% полиестерска ткаенина за повеќето удобност. Современиот стил ќе додаде елеганција во секоја просторија. Закривената и зафатена потпирач за грб додава шармантна елеганција. Цврста конструкција на рамка од тврдо дрво и нозе. Пластични стапала на нозете за да се спречи гребење на подот. Спецификации : . Достапно во повеќекратни завршувања и бои. Потребно е лесно склопување. 1-годишна ограничена гаранција. Максимален капацитет : 280 фунти. Димензија на областа за седење : 16,7 "W x 16.3" г. Висина на седиштето : 18,5 "ч. Пристигнува во една кутија. Димензии на пакетот : 35" L x 20 "W x 17" H; Тежина : 52,9 фунти. За поддршка на клиентите, прашања и проблеми, контактирајте го услугата за клиенти преку е -пошта : Furniservice@.

Параметри на производот

Слична стока