0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Копач на областа Мохавк Сивард Греј, 6 '9'

Копач на областа Мохавк Сивард Греј, 6 '9'

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Совршено акцент на кој било простор за живеење со современиот стајлинг на килимот на областа Сивард од Мохавк Дом. Купот е создаден со премија од најлонско предиво датирано од абење во кое има раскошна мекост со супериорна моќност на отпорност на дамки и сигурна еластичност што напредува во зафатените простори. Одличен избор за области со голем сообраќај и домаќинства со деца и миленичиња. Available in scatters, runners, and popular sizes such as 5x8 and 8x10, this area rug is ideal for adding style to a variety of spaces in your home such as the living room, dining room, bedroom, office, kitchen, entryway, hallway, Детски соби и многу повеќе. Поддршка од не-слабост на латекс. Отпорен на дамки. Отпорни на избледени. Идеално за области со висок сообраќај. Низок куп. 100% најлон. Големина/боја : 6 'x 9'/сива.

Параметри на производот

Слична стока