0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Се прашувам за леб за капење на девојки на нација

Се прашувам за леб за капење на девојки на нација

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Време за некое сонце, песок и забава. Оваа облека за капење на „Чудо нација“ за девојчиња ќе ја возбуди и подготви да ја погоди плажата или базенот со светла шема на ленти и лесен дизајн на едно парче. Малите детали го прават тоа екстра-специјално, и таа ќе се за inуби во затегнатиот фронт, акцент на вратоврска и слаби ленти за крцкање. Исклучиво на. Материјал : Само : 84% полиестер/16% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : едно парче. Деколте : вратот на лажичката. Карактеристики : вграден фронт; Crisscross назад; печатење на сите. Девојките се одвиваат со костим за капење од кршење на бранови.

Параметри на производот

Слична стока