0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Rock & Repugricенска женска треска за влечење на Bootcut Jean

Rock & Repugricенска женска треска за влечење на Bootcut Jean

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Rock & Republicенска треска за влечење на треска Jeanанмајк секој момент магичен во женската треска од рок и република, влечење на bootиан. Овој ласкав Jeanан е вграден преку колкот и бутот, полн со среден пораст и тајна еластична лента за половината за да ги истакне вашите облини без да ги стиска вашите страни. Исто така, се одликува со faux џебови во традиционалниот стил на пет џеб и безвременски отвор за нозе за разноврсност за разноврсност. Изработено е од удобна мешавина од памук и истегнување, така што никогаш не ја губи својата форма. Лесно вклучено и исклучено? Да молам. Чувствувајте се исто толку добро како што изгледате во Rock & Republic Putl-On Bootcut Jean. Опремени преку колкот и бутот. Скриени еластични, faux летаат и faux џебови. 10 "Подигање, 17,5" Отворање на нозете. Премиум ткаенина со удобност, истегнување и дополнително закрепнување. Inseams : Short 30 ", Medium 32", Long 34 ". Памук 91%, Eco T400 7%, Spandex 2%. Стил# 112325242.

Параметри на производот

Слична стока