0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Јужни претпријатија модерен мермер ФАУ со огледало на горната маса за кафе, мулти -боја

Јужни претпријатија модерен мермер ФАУ со огледало на горната маса за кафе, мулти -боја

DEN 1599.36
Залиха

Пристапност

Размислете за вашиот добар вкус со оваа огледална маса за коктел. Пространа таблета нуди чист дизајн, додека долната полица ги одржува книгите и списанијата уредни. Рамка со шампањско затемнување се обвиткува околу чадливата огледало таблета, изработувајќи елегантен дизајн пред софата на вашата дневна соба или заедно со пар фотелји во ден. Додадете дополнително складирање без да го жртвувате вашиот стил кога ќе го донесете дома оваа огледало и мермер за мермер коктел. Карактеристики на производот Ректангуларна табела за коктел со приказ Storage Features Пространа мермерна стаклена стаклена мелница со мешани материјали.

Параметри на производот

Слична стока