0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Garanimals бебе момче и дете момче со долги ракави графичка маица

Garanimals бебе момче и дете момче со долги ракави графичка маица

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Шарени и ладни маички со долги ракави за момчиња од garanimals му дозволуваат да се меша и да се совпаѓа со неверојатен изглед на игралиштето или дома. Garanimals нуди мали деца? Облека во големини 12м до 5Т. Купувајте garanimals на продавници и. Вклучува три маици. Екипаж. Долги ракави. Маица 1 и 2 : 60% памук/40% полиестер; Маица 3 : 67% памук/33% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Параметри на производот

Слична стока