0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 366.08
Залиха

Пристапност

Овој Micro Suede Loafer од Brinley Co. е сè што е утеха. Овој чевел е дел од нашата колекција за удобност направена само за вас! Плетенскиот акцент и пети од бадем го завршуваат овој обичен изглед. Овие станови се направени со микро-велур и материјали направени од човекот. На овој чевел се истакнува тркалезна пети. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина.

Параметри на производот

Слична стока