0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Амрита Сен Дизајнира Капл802брцд-ЗП-ин. Слон Силуета Дуо Широка Ткаенина Внатрешна И Надворешна Перница Со Патент-Бела, Розова И Кафеава

Амрита Сен Дизајнира Капл802брцд-ЗП-ин. Слон Силуета Дуо Широка Ткаенина Внатрешна И Надворешна Перница Со Патент-Бела, Розова

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Силуета На слон Дуо Широка Крпа Внатрешна И Надворешна Перница Со Патент секојдневна бујна премиум разнесена и затворена перница со внимателно курирана текстура на широка ткаенина. Издржливиот капак е совршен за секоја внатрешна и надворешна просторија. Чувството На Широка Ткаенина Е Издржливо и има текстура од надворешен тип. Совршен за груба и паѓачка употреба. Колоризацијата е рачно тестирана со години, нудејќи ви најдобар премиум дигитален принт што може да го понуди перницата. Пополнувањето е полифил со премиум кадифен третман што значи дека има меко чувство, но Нема Алергени. Карактеристики добијте изглед и чувство на чиста кадифена перница која е хипоалергична и без суровост нема пердуви за да ве пикаат почувствувајте ја крајната мекост дајте му на вашиот дом допир на класа што ќе трае со години користете ја оваа перница насекаде во вашиот дом на која можеби ќе му треба кауч за перница, љубовно седиште, кревети, дневни кревети, катче за читање, дури и ќе сакате да спиете на него погоден и за внатрешни и за надворешна употребанема патенти внатрешната обвивка е изработена од мешавина од полиестеркамон, таа е издржлива и удобна ладна и сува машина за перење тениско топче за сушење до циклусот на сушење за дополнителни меки перници без мирис можете да ги размачкате по потреба тие се позајмени и без прашина спецификации боја : бела, розова и кафеава големина : 16 х 16 инчи.Материјал : 100% Полнење Од Полиестерски Влакна Е Хипоалергично Тип На Перници : Внатрешна И Надворешна Тежина : 1,39 фунти-ШКУ : ATSND4779 Amrita Sen Дизајнира CAPL802 Br CDS-ZP-16x16 16 x 16 инчи. Слон Силуета Дуо Широка Ткаенина Внатрешна И Надворешна Перница Со Патент-Бела, Розова И Кафеава.

Параметри на производот

Слична стока