0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Garanimals бебе девојче со долги ракави, 3-пакувања, големини 0 3- месеци

Garanimals бебе девојче со долги ракави, 3-пакувања, големини 0 3- месеци

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Измешајте ја и одговарајте на гардеробата на вашето девојче со симпатичен и удобен изглед од garanimals! Вие и вашето малечко ќе го сакате овој 3-парчен мултипак на долги ракави. Завршете го нејзиниот изглед со координирање на овие парчиња со кое било од нашите симпатични дното на Гаранималс. Loveе сакате колку стилски изгледа вашето малечко и таа ќе сака колку е пријатно. Исклучиво на. Материјал : Графички тела на долги ракави : 58% памук/42% полиестер; Печатење со долги ракави за печатење : 100% памук; Тело со долги ракави од јарем : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Сет вклучува : 3 каросерии. Карактеристики на каросеријата на јарем : ребрести екипа; предниот јарем со печатен акцент; Стил на пуловер со затворање на предвремено и рамо за брзи промени. Карактеристики на печатење на каросерија : ребрести екипа; печатење на сите; Стил на пуловер со затворање на предвремено и рамо за брзи промени. Карактеристики на графички каросерии : ребрести екипи; графички принт од предната страна; Стил на пуловер со затворање на предвремено и рамо за брзи промени. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Мултипак со долги ракави за бебиња за девојчиња од Гаранималс.

Параметри на производот

Слична стока