0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лесни работи од лесна улица Посетувајте чевли за работа отпорен на жени

Лесни работи од лесна улица Посетувајте чевли за работа отпорен на жени

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Поставете ги нозете во цел ден удобност со "присуствувајте " со лесни дела. Удобната маснотија има одлична поддршка за лак и контури на кривините на стапалото. Одликувајќи се со надворешна плоча отпорна на лизгање/нафта што ви дава уверување и стабилност со секој чекор. Кожа горе има стрии за фантастично вклопување. 2.25 "Пета. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање и отпорна на нафта.

Параметри на производот

Слична стока