0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Инктастична Мојата Мими Ме Сака До Месечината И Грбот Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Инктастична Мојата Мими Ме Сака До Месечината И Грбот Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

Мојата Мими Ме Сака До Месечината И Назад! Слатко плишано мече со нос во форма на срце цврсто спие во полумесечина со ѕвезди со накит што висат од неа. Симпатичен подарок Од мими со љубов! Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастична Мојата Мими Ме Сака На Месечината И Назад Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Светло Сина 6 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. мечка симпатична едно парче новороденче ползавец.

Параметри на производот

Слична стока