0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Тревко БМ2910-АФТ-БЕТМЕН И Бетмен ДЦ-Качулка За Повлекување За Возрасни, Јаглен-Медиум

Тревко БМ2910-АФТ-БЕТМЕН И Бетмен ДЦ-Качулка За Повлекување За Возрасни, Јаглен-Медиум

DEN 511.68
Залиха

Пристапност

Производите на тревко се обезбедени за сигурност и издржливост која има висок квалитет и стандард. Нашите производи се дизајнирани со ажурирани дизајни и креативност. Ние секогаш работиме кон исполнување на барањата на нашите крајни корисници. Карактеристики бетмен и Бетмен ЕДНОНАСОЧНА струја-Качулка За Повлекување За Возрасни Висококвалитетни Машини За Перење Спецификации Боја : Јаглен : Средна Група : Тип На Ракав За Возрасни : Материјал Со Долги Ракави : 75% Памук/25% Полиестеримпринт : бетмен И Бетмен ДЦ-ШКУ : ТЦСВ482251 тревко производите се уверени за сигурност и издржливост што има висок квалитет и стандард. Нашите производи се дизајнирани со ажурирани дизајни и креативност. Ние секогаш работиме кон исполнување на барањата на нашите крајни корисници. Карактеристики Бетмен И Бетмен ЕДНОНАСОЧНА струја-Возрасни Повлечете-Над Худи. Висок Квалитет. Пред Смалување. Машина За Перење. Спецификации Боја : Јаглен. Големина : Средна. Возрасна Група : Возрасни. Тип На Ракав : Долг Ракав. Материјал : 75% Памук/25% Полиестер. Отпечаток : БЕТМЕН И Бетмен дц. - ШКУ : ТЦСВ482251.

Параметри на производот

Слична стока