0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мали Деца Девојки Чевли Лак Печатени Рамни Отворени Прсти New Нова Модерна Принцеза Мека Единствена Кул Едно Дете Обувки За Училиште

Мали Деца Девојки Чевли Лак Печатени Рамни Отворени Прсти New Нова Модерна Принцеза Мека Единствена Кул Едно Дете Обувки За

DEN 284.64
Залиха

Пристапност

48" Погоден За : Мало Дете Големина : 32 НАС : 13.24" Погоден За : Мало Дете Големина : 31 НАС : 13 велика БРИТАНИЈА : 12.5 велика БРИТАНИЈА : 2 на ЕУ : 34 Препорачана возраст : 10.Поставата за дишење и внатрешниот единствен материјал ги одржуваат нозете на децата секогаш суви и опуштени овие сандали за мали деца имаат цврсто и практично затворање со кука и јамка, што е лесно за вашата мала принцеза да го стави или исклучи themselves.5 Годиниt Insole Должина : 20.5 Годиниt Insole Должина : 15,3 см/6.5 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 23. Од игралиштето до дома, овие детски сандали се флексибилни и .

Параметри на производот

Слична стока