0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Младински момчиња Пикачу низ целата печатена патика со низок врв

Младински момчиња Пикачу низ целата печатена патика со низок врв

DEN 303.68
Залиха

Пристапност

Совршена патика за вашиот мајстор Покемон! Овие симпатични патики со низок врв за момчиња го карактеризираат неславниот електричен тип на Покемон Пикачу за забавен и удобен изглед. • Се вклопува во големината на големината • Тркалезна пети • Затворање на чипка за прилагодено вклопување • Флексибилна надворешна плоча • © Pokemon, Сите права се задржани • Вештачки горни и надворешни страни • STOCT CLESS • Увезено • Покемон Пикачу со ниски врвни патики за печатење за момчиња.

Параметри на производот

Слична стока