0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Pumpенски зашилен пети со пети со пети со висока пумпа со високи потпетици

Pumpенски зашилен пети со пети со пети со висока пумпа со високи потпетици

DEN 335.84
Залиха

Пристапност

Ковет уникатен стил во смел дизајн со зашилени пумпи за пети од Brinley Co. Нежните факс-вештерки на велур се карактеризираат со жлебни детали и униформно врвно затегнување за да создадат сложени детали и да ги надополнат уникатните лушпи. Високите потпетици на стилоти создаваат модерен стил кој има професионална разноврсност што носи добро од ден на ноќ. Овие пумпи со високи потпетици изгледаат одлично со флертна сад или фармерки за да создадат најразлични облеки што не се транзитираат без напор од канцеларијата во ноќна ноќ. Висина на пета : 4 1/2-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Слична стока