0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Божиќен Декор 10 ' Претходно Осветлена ЛЕД Слим Фрејзер Ела Вештачка Елка, Боја Изберете Светла

Божиќен Декор 10 ' Претходно Осветлена ЛЕД Слим Фрејзер Ела Вештачка Елка, Боја Изберете Светла

DEN 1487.84
Залиха

Пристапност

Создадете магична празнична атмосфера со елката фрејзер претходно осветлена Елка. Стоејќи високо и гордо, ова прекрасно изработено дрво ја доловува суштината на зимската земја на чудата со своите живописни гранки од борови иглички и врвови од гранки. Со УЛ боја изберете LED светла, можете лесно да се префрлате помеѓу јасни или повеќебојни светла за да одговараат на вашите желби. Не само што го осветлува вашиот простор со празничен сјај, туку и заштедува енергија за придобивки за заштеда на трошоци. Внесете го безвременскиот шарм на ова класично дрво во вашиот дом и уживајте во радоста на сезоната на празници. Карактеристики на производот : Претходно осветлена со 800 бои изберете светла. Големина на сијалицата : мини. Тип на сијалица : ЛЕР. 2557 совети. Црна жица кабел. Педалата за вклучување/исклучување. Дрвото има живописни гранки од борови иглички и врвови на гранки. Отпорен на пламен, хипоалергичен и отпорен на игла . СЕРТИФИЦИРАН и одобрен само за внатрешна употреба. Доаѓа со метален држач за дрво и адаптер наведен ВО УЛ. Потребно е собрание. Димензии : 10 ' висока (од основата на штандот до врвот на дрвото). 53 " основен дијаметар (во најширока точка). Материјал(и) : Јп/пвц/Челик Зелена тенок Фрејзер ела вештачки елка. Карактеристики живописни гранки од борови иглички и совети за гранки. Претходно осветлена со 800 бои изберете светла; потребно е склопување. Се препорачува само за внатрешна употреба. Дрвото е високо 120 инчи на 53 инчи во дијаметар.

Параметри на производот

Слична стока