0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Главни деца Детска пурпурна пеперутка дух

Главни деца Детска пурпурна пеперутка дух

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Овој мрежен сет на пурпурна пеперутка е совршен додаток на собата на секоја млада девојка. Се одликува со виолетови и сини пеперутки и цвеќиња за забавен и женски изглед. Секој сет на Duvet вклучува единечен покрив и срам (и). Големината на близнаци доаѓа со капакот на близнаци и 1 стандарден срам. Целосната големина доаѓа со целосна покривка на Duvet и 2 стандардни шами. Комплетот е направен со 100 проценти полиестер и е машина што може да се мие за лесна нега. Главни деца Детска пурпурна пеперутка Duvet : Се одликува со виолетови и сини пеперутки и цвеќиња. Вклучува Duvet Cover и Sham (S). Големината на близнаци вклучува : 1 Duvet Cover (66 "x 86") и 1 стандарден срам (20 "x 26"). Целосната големина вклучува : 1 Duvet Cover (76 "x 86") и 2 стандардни шами (20 "x 26"). Затворање на копчињата. Машина за перење. 100 проценти полиестер.

Параметри на производот

Слична стока