0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Diamенски дијамант на Викторија К, отсечен со разубавени сандали со ринстон, украсени сандали

Diamенски дијамант на Викторија К, отсечен со разубавени сандали со ринстон, украсени сандали

DEN 493.44
Залиха

Пристапност

Еден пар сандали на Викторија К имаат дијамантски отсечен панел на потпетици со тока и rhinestone украсена низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава удобност. Овој трендовски, елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта. Елегантен пар сандали на Викторија К додава талент на вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Дијамант отсечете ја панелот за потпетици. Бака и rhinestone. 100% гумен ѓон. Достапно во многу бои. Удобно креветот за нозе. Користете мека крпа за чистење.

Параметри на производот

Слична стока