0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Свртете ја светлината на сигналот компатибилно со десен патник за 2012 година со сијалица

Свртете ја светлината на сигналот компатибилно со десен патник за 2012 година со сијалица

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Clear Lens Assembly : With bulb(s) Replaces OE Number : 5182460 ACReplaces Partslink Number : FI2533100 Interchange Part Number : 5182460 AC, FI2533100 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty TURN SIGNAL LIGHT Manufactured from top quality components, this е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Десно2013-2019 500 E2016 500 Easy2012 500 Gucci2012-2016 500 Sport2013 -2016 500 Turbo2012-2019 500 (подмодел : Abarth, Lounge, Pop) 2019 500 (подмодел : 1957 Retro Edition, E-Sport) го заменува бројот на ОЕ : 5182460 AC. Заменува број на делови : FI2533100. Број на размени во делот : 5182460 AC, FI2533100.

Параметри на производот

Слична стока