0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ексклузивни класични класични класични врвови и кратки ракави на Minecraft, панталони и шорцеви со 5 парчиња пижами за спиење, големини 4-12

Ексклузивни класични класични класични врвови и кратки ракави на Minecraft, панталони и шорцеви со 5 парчиња пижами за спиење,

DEN 271.68
Залиха

Пристапност

Тоа се слатки соништа за вашето момче со супер кул пижами! Измешајте и совпаѓајте го овој разнобоен пет-парчен пижама во кој има неговиот омилен… Minecraft. Со контрастни отпечатоци, овој сет на PJ на момчињата има повеќе врвови и дното, така што тој е покриен и удобен од глава до пети без разлика дали лежи наоколу или се упати кон кревет. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 врв со долг ракав, 1 врв на кратки ракави, 2 пара дното и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : екипаж; долги и кратки ракави; контрастни отпечатоци; Jerseyерси за ретардант на пожар. Крајни карактеристики : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; контрастни отпечатоци и цврст тон; Jerseyерси за ретардант на пожар. © Mojang Synergies AB, сите права се задржани. Сет за пижами за момчиња.

Параметри на производот

Слична стока