0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Тајни богатства женски и женски плус пижама кратки ракави врвни и панталони, парче

Тајни богатства женски и женски плус пижама кратки ракави врвни и панталони, парче

DEN 109.60
Залиха

Пристапност

Тајните богатства Плетени 2-парчиња пижами сет е удобно да се носат ден или ноќ. Панталоните се опуштени одговараат со џебови и само манжетна. Врвовите се кратки ракави со тркалезен врат и вклучуваат забавен графички или печатење. Пространа, бесплатен дизајн за одлично вклопување и добар ноќен сон. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 1 горе и 1 пар PJ панталони. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; стил на пуловер; лажички врат; печатење на сите; без ознака. Карактеристики на панталони : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична половината за удобност; печатење на сите; Заштитени нозе. Пижама поставена за жени од тајни богатства.

Параметри на производот

Слична стока