0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Елементи На Градите Период Табела Транзиција Метали Манган Мн Нараквица Закачам Ретро Отворена Манжетна Накит

Елементи На Градите Период Табела Транзиција Метали Манган Мн Нараквица Закачам Ретро Отворена Манжетна Накит

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Големина : дијаметар На Дискот : 2 см / 0,8 инчи дијаметар на нараквица : 6,5 см / 2,6 инчи класификација : Нараквица Карактеристика : - полирана површина за позлата, не бледнее и ' рѓа долго време.- Поставувањето на рамката е добро направено и нема да падне,нараквицата на манжетната може да се прилагоди за добро да одговара на вашиот зглоб. - Исклучителна мала кутија за подароци, нема да гребе.Материјал : Количина На Метален Пакет : 1 х Нараквица овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Костур Елементи Период Маса Транзиција Метали Манган Мн Нараквица Закачам Ретро Отворена Манжетна Накит.

Параметри на производот

Слична стока