0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Tupell Industries Тиква куќа во шума празник сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Tupell Industries Тиква куќа во шума празник сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee. Нашите врамени уметнички дела се безбедно монтирани во рамка со жито од дрво од 1,5 инчи и подготвени да висат. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате парче изјава. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : тиква, Ноќта на вештерките, природата, вештерката, црната мачка, шумата, лилјаците. Дизајн од студиото Але Саиз.

Параметри на производот

Слична стока