0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Без граници на јуниори плус големина Близнаци печатено карирано копче надолу кошула

Без граници на јуниори плус големина Близнаци печатено карирано копче надолу кошула

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Ова е ажурирана карирана кошула што ја чекавте. Ова нема граници на врвот, има карирано во боја и се врзуваат во предниот дел и се пар со фармерки за без напор изглед. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Затворање : Предниот дел на копчето. Јака : зашилена јака. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на градите. Карактеристики : Сплит карирана печатење; вратоврска пред; . Плус големина карирана вратоврска предниот врв за жени од без граници.

Параметри на производот

Слична стока