0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Часовна удобност лиза широка ширина кожа чипка чевли црна 6.5

Часовна удобност лиза широка ширина кожа чипка чевли црна 6.5

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

24 -часовна удобност Лиза Дополнителна широка ширина чевли за опуштено вклопување. Овој чевли за дами има ниска потпетица од 1 ", чипка за заклучување на вратоврската за целодневна удобност додека сте во движење, а тоа е направено со трајни гумени материјали за максимална површинска зафат со кожа горниот дел за континуирано дишење на дишење . Враќање и приоритетна испорака на сите производи. Потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. 1 "ниско потпетица. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Параметри на производот

Слична стока