0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Artpuch 20'x21'x29' Прилагодете Сонце Сенка Плови Голем Црвен УВ Блок GSM Комерцијален Триаголник Отворено Покривање За Дворот, Пергола, Базен НА-10T

Artpuch 20'x21'x29' Прилагодете Сонце Сенка Плови Голем Црвен УВ Блок GSM Комерцијален Триаголник Отворено Покривање За Дворот,

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Нашиот тим на квалификувани професионалци е посветен на обезбедување дека секој производ што го создаваме не е само издржлив и функционален, туку и pleasетски пријатен. Апликации : Широко користени за двор, тревник, градина, базен,области за скара, езерце, палуба, каилјард, двор, двор, двор, парк, паркинг, пергола, песок, патека или други прилики на отворено. Ув Блокиран : Штити од штетни УВ зраци и директна изложеност на сончева светлина.

Параметри на производот

Слична стока