0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки Маици Тенки Качулки Со Долги Ракави Спортски Фитнес Костум Облека За Брзо Сушење Појас Против Курсорот Ноќно Утро Тренинг За Трчање Маици За Маж

Машки Маици Тенки Качулки Со Долги Ракави Спортски Фитнес Костум Облека За Брзо Сушење Појас Против Курсорот Ноќно Утро Тренинг

DEN 479.68
Залиха

Пристапност

НОВ СПОРТСКИ ФИТНЕС КОСТУМ СО ТЕНКИ РАКАВИ СО ДОЛГИ РАКАВИ БРЗО СУШЕЊЕ ОБЛЕКА ПОЈАС АНТИ КУРСОР НОЌ УТРО ТРЧАЊЕ ОБУКА. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 20х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Биста : 94см/37,01" Рамо : 39,5 см/15,55" Должина : 64см/25,20"Големина : Л Биста : 98см/38,58" Рамо : 41см/16,14" Должина : 66см/25,98"Големина : XL Биста : 102см/40,16" Рамо : 42,5 см/16,73" Должина : 68см/26.77"големина : ххл Биста : 106см/41.73" рамо : 44см/17.32" Должина : 70см/27.56"големина : хххл биста : 110см/43.31" рамо : 45.5 см/17.91" должина : 72см/28.35"Големина : ххххл биста : 114см/44.88" рамо : 47см/18.50" должина : 74см/29.13" 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!. 5.Секој Ден Е Среќен Што Го Има. 1.It Изработен Е Од Материјали, доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. 2.Стилскиот И Моден Дизајн Ве Прават Попривлечни. 3. Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн.

Параметри на производот

Слична стока