0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Качулка За Сонце За Воздух Мини 2, Преклоплива Качулка За Сонце За Сонце За Црно На Отворено

Качулка За Сонце За Воздух Мини 2, Преклоплива Качулка За Сонце За Сонце За Црно На Отворено

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Качулка за сонце За Воздух 2 / Мини 2, Преклоплива Качулка За Сонце За Сонце За Надворешна Црна Спецификација : Тип На Ставка : Качулка За Сонце Со Далечински Управувач Материјал : Боја На Производот : Црна Големина На Производот : Прибл. 20х9х9, 3см / 7, 9х3, 5х3, 7инпроизвод Тежина : Прибл. 142г / 5.0 Озаприменливи Модели : За Воздух2 / Мини 2инсталациони Чекори : 1. Прицврстете ги магнетните атрактори од двете страни заедно и соберете ги во хауба.2. Иверица на далечинскиот управувач поминува низ хаубата.3. Аспираторот е поставен рамно и фиксиран на шината.4. Притиснете го телефонот нагоре додека рачно ја фиксирате хаубата.5. Осигурајте се дека аспираторот е инсталиран на шината, односно инсталацијата е успешна. Пакет Листа : 1 х Далечински Управувач Сонцето Хауба Забелешка : 1. Испораката не вклучува далечински управувачи, мобилни телефони итн.2. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.3. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Под силна надворешна светлина, може ефикасно да спречи и меша, да ја намали непријатноста во очите и да се подобри во исто време. Има голем простор и може да се користи за мобилни телефони со должина од 20см/7,9 инчи и ширина помала од 9см/3,5 инчи. Вистинската машина го отвора калапот, не влијае на копчето за далечинско управување и употребата на податочната линија. Вграден магнет, магнетна адсорпција и дизајн за брзо расклопување, удобна и брза инсталација и расклопување. Дизајн на преклопување, тој е многу лесен и тенок по преклопување, лесен за носење и заштеда на простор. Таа е погодна За Воздух 2 / Мини 2 Далечински Управувач.

Параметри на производот

Слична стока