0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки V Вратот Долги Ракави Копчиња Памук Повик Хенли Блузи Кошула

Машки V Вратот Долги Ракави Копчиња Памук Повик Хенли Блузи Кошула

DEN 575.84
Залиха

Пристапност

Големина : S,M,L,XL,2 XL,3xlfabric Материјал : 100% Памучен Соодветен Тип : Fit Style : Основна Прилика : Шема На Слободно Време : Цврста дебелина на бојата : Умереност Боја : Црна,Бела,Сина, еднобојна кошула на Грејмен1 * Кошула ве Молиме запомнете : Благодарение на вашето разбирање, големината може да биде 2 см / 1 инч неточна поради рачни мерења. Внимание : . 1.Ве молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!. 2.Големината може да биде неточност од 2 см/1 инч поради мерка на раката, Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за вашето разбирање!. 3.Предлог за ладна вода рака washing.It може да им помогне на предметите да ја задржат својата форма.

Параметри на производот

Слична стока