0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Канелени Црвени Килими, 5'7'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Канелени Црвени Килими, 5'7'

DEN 1084.80
Залиха

Пристапност

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Теписи Со Црвена Површина, 5 'х 7'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Параметри на производот

Слична стока