0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лето Три Костим За Капење Дигитално Печатење Висок Струк Ниско Здолниште За Гради Голем Костим За Капење Женски

Лето Три Костим За Капење Дигитално Печатење Висок Струк Ниско Здолниште За Гради Голем Костим За Капење Женски

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

Прекрасен дизајн-крпеница, сплит бикини, статив врвот со ремени задници за тенок изглед. Нега на облека : ве Молиме користете ја НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ за повикување. Тоа е навистина мека големина костими за капење погодна за целиот раст и многу удобна за носење и пливање. Редовно измијте го ова .Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело. 4 тоа е поддржувачки атлетски костим за капење за жени со отстранливи безжични влошки, кои обезбедуваат дополнително подигнување за градите. Ќе можете да жнеете целосни комплименти за време на вашиот среќен одмор облечен во овој костим за капење.Жените за различни форми на телото, ремените се прилагодливи, така што можете да ги затегнете за совршено да се вклопат во вашето тело во ова капење за жени плус големина .Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или зима. женско пливање, вашето шармантно расцепување на гради се појавува веднаш.

Параметри на производот

Слична стока