0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Екстел Св. Петар Шанел Католички Бројаница Монистра За Мажи Жени, Направени Во Сад Метален Тип: Сребрена Плоча, Католичка Светотаинска Посветеност: Свети Петар Шан?

Екстел Св. Петар Шанел Католички Бројаница Монистра За Мажи Жени, Направени Во Сад Метален Тип: Сребрена Плоча, Католичка Светотаинска

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Сребрена Плоча Бројаница карактеристики 6мм Аметист Оган Полиран монистра. Распетието е со димензии 1 3/8 х 3/4. Централниот дел содржи медал Свети Петар шанел. Дизајн И Стил; Сребрена Плоча Бројаница карактеристики 6мм Смарагд Оган Полиран монистра. Распетието е со димензии 1 3/8 х 3/4. Централниот дел содржи медал Свети Петар шанел. Тип на мушка; Огнените Полирани Монистра се стаклени монистра што се загреани за да им дадат помек изглед и помазно чувство. Кутија за подароци; Оваа Бројаница доаѓа спакувана во луксузна кадифена кутија за подароци.

Параметри на производот

Слична стока