0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Вингслав Женска Целосна Покриеност Плус Големина Градник Безжичен Минимизатор Градник, Тофи 38ГР

Вингслав Женска Целосна Покриеност Плус Големина Градник Безжичен Минимизатор Градник, Тофи 38ГР

DEN 403.04
Залиха

Пристапност

Слоган на крилјата-да бидеме ние. Вингслав е инспириран од љубовта кон долна облека и желбата да внесе убавина и удобност во гардеробата на секоја жена. Ние веруваме дека удобноста е од големо значење.Без долна жица градникот за подигнување со целосна покриеност Е удобен И Без Жица што ќе ве ослободи цел ден. Безжичниот Градник Со Целосна Фигура без Полнење ви нуди максимална удобност со мек материјал. Целосна чаша за покривање плус големина градник - може многу да ги покрие вашите гради, да ја покаже вашата природна крива. Лесна ткаенина-тоа не прави да чувствувате ништо, ви предлагаме да не носите тесна облека за да одговара на овие градници. Широки прилагодливи ремени-Без копање на вашата кожа. Ослободете го притисокот врз рамената. Кука и затворање На Очите.

Параметри на производот

Слична стока