0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
14к Бело Злато 4х Полиран Круг Обетки Обетки Мерки 28,6 х Широк Дебел Накит Подароци За Жени

14к Бело Злато 4х Полиран Круг Обетки Обетки Мерки 28,6 х Широк Дебел Накит Подароци За Жени

DEN 783.84
Залиха

Пристапност

14к Бело Злато 4х20мм Полирани Обетки Со Тркалезни Обрачи - 3,3 Грама ВО 14к бело Злато - бесплатна кутија за накит подготвена за подароци-Мери 28, 6х28, 65мм Широк 4мм Дебелина : 4 мм - Ширина На Предметот : 28,65 мм - Должина На Предметот : 28,6 мм - Затворање На Обетката : Омега Клип Назад - Тип На Обетка : Обрач - Завршница : Полиран - Функција : шупливи - добредојдовте На Накит Веб Парична Казна Накит Подароци Нудат; 14к обетки обрач во бело злато ; ширина : 28,65 мм ; хипоалергични ; Никел Слободен ● 14к Бело злато 4х20мм Полиран Круг обетки обетки мерки 28, 6х28, 65мм широк 4мм Дебел Накит Подароци За Жени. ● Совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ви нудиме 45-дневна гаранција за враќање на парите.

Параметри на производот

Слична стока