0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Суфански Шарени Режисери Столици Покриваат Отворено Градина Платно Капаци За Седишта Замена, 6,4 х

Суфански Шарени Режисери Столици Покриваат Отворено Градина Платно Капаци За Седишта Замена, 6,4 х

DEN 367.84
Залиха

Пристапност

Детали : За Директори Столици Покриваат Отворено Градина Платно Седиште Покрива Замена висококвалитетен материјал, издржлив за користењематеријал : Крпадимензија : прибл. : 47*38см, 16*52смбојка : Црвена, Портокалова, Црна, Бела, Повеќебојна (како што покажуваат сликите) Содржина На Пакетот : 1 * Комплет Навлаки За Столици (Покријте САМО, СТОЛ не е вклучен) Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. *За Директори Столици Покриваат Отворено Градина Платно Седиште Покрива Замена. *Висококвалитетен материјал, издржлив за употреба.

Параметри на производот

Слична стока