0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Hwmodou Дете Деца Девојки Се Облекуваат Еднобојна О-Вратот Без Ракави Пролет Лето Тул Памук Принцеза Облека Свадба Церемонија Фустани За Дете

Hwmodou Дете Деца Девојки Се Облекуваат Еднобојна О-Вратот Без Ракави Пролет Лето Тул Памук Принцеза Облека Свадба Церемонија

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

26" Должина : 50см/19.62" големина : 120 препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 63см/24.Класичен фустан за девојки погоден за секојдневна секојдневна облека, како што се семејно совпаѓање, одличен за специјални настани, семејни собири, црква, празници, облека за играње, одмор, хаваи, тропски, одмор, училиште, забава, плажа, парк, спорт,дневен фустан, девојчиња ноќно излегување итн достапен за деца мали големи девојчиња до тинејџери, најдобар подарок за вашиот љубовник, вашата ќерка, внука, семејно дете, внука, најдобра сестра бебе или твојот пријател. Стил : забава фустан за мали девојчиња без Ракави, летечки ракави, класичен принт од диво цвеќе, најдобар фустан за лето, летен фустан за девојчиња, секојдневни фустани за мали девојчиња, одржувајте ги вашите девојки мода и симпатична во пролет, лето и fall. Погоден за летни Гроздобер Фустани За Девојчиња Летни Памучни Тенки Мали Деца Фустани Облека За Бебиња Без Ракави.65" Големина : 110 Препорачана возраст : 4-5 години биста : 60см/23.

Параметри на производот

Слична стока